سیستم مدیریت محتوایی سانی وب

سیستم مدیریت محتوایی سانی وب

سیستم مدیریت محتوایی سانی وب بر مبنا سیستم مدیریت محتوایی وردپرس طراحی و تولید شده است . در سیستم مدیریت محتوای سانی وب دارای ویژگی های زیر می باشد .

سیستم مدیریت محتوایی سانی وب

ویژگی و مزیت ها

نصب وراه اندازی راسگان

سیستم مدیریت محتوایی سانی وب به صورت کاملا رایگان نصب و راه اندازی می شود و شما می توانید با خرید آنلاین در کمتر از ۲۴ ساعت سرویس خود را تحویل بگیرد .

پشتیبانی وب سانی وب

پشتیبانی رایگان سه ماه

تیم پشتیبانی سانی وب با قدرت زیاد همیشه و همه جا در کنار شما می باشد . با سفارش بسته شگفت انگیز می توانید از پشتیبانی سه ماه ما به صورت کاملا رایگان استفاده نمایید.

نصب بیش از صد هزار افزونه

نصب بیش از صد هزار افزونه

نصب افزونه های رایگان برروی سیستم مدیریت محتوایی سانی وب همانند وردپرس

امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات

امنیت بالا و دقیق

ارزیابی امنیتی دوره ای تمام سیستم های مدیریت محتوایی توسط قرار داد با تیم ارزیابی امنیتی ای سایبر ، دیگر می توانید بدون دغدغه از سیستم مدیریت محتوایی سانی وب استفاده نمایید .

سرویس دهی راحت

سرویس دهی راحت

سرویس های ارائه شده توسط تیم سانی وب بر بستر اینترنت در کشور عزیزمان ایران می باشد و قابل ذکر است ترافیک سایت شما برای تمام کاربران نیم بها محاسبه می گردد .

به روز رسانی

به روز رسانی

تمام سرویس ها ارائه شده توسط تیم سانی وب به صورت دوره ای به روز رسانی می گردد و بدون دغدغه به روز می باشد .

خدمات اپلیکیشن موبایل

خدمات اپلیکیشن موبایل

برای اولین بار در ایران به همراه وب سایت فروشگاهی اپلیکیشن رایگان موبایل اندروید و آیفون به نام فروشگاه ارائه می شود و می توانید مشتریان خود را راضی و فروش خود را افزایش دهید .

بسته سئو رایگان

بسته سئو رایگان

در صورت تهیه سیستم مدیریت محتوایی سانی وب می توانید از تخفیف ۵۰ درصدی آموزش ویدئویی سئو وب سایت و نیز خدامت مشاوره سئو به صورت رایگان استفاده نمایید.

بک اپ گیری

بک اپ گیری

تمام سرویس های سانی وب با قرار داد بسته شده با سرویس دراپ باکس دارای پشتیبانی روزانه می باشد و در صورت حذف و یا اشتباه کاربری (مدیری وب سایت) می توانید اطلاعات خود را باز گردانی نمایید.

افزونه پولی را رایگان نصب کنید

افزونه پولی را رایگان نصب کنید

تیم سانی وب با خرید لایسنس افزونه های مطرح و نصب و راه اندازی در سیستم مدیریت محتوایی این امکان را به شما می دهد که بتوانید با ثبت در خواست افزونه پولی ان را به صورت رایگان در سیستم مدیریت محتوایی خود نصب و راه اندازی کنید .

برنامه نویسی افزونه و قالب

برنامه نویسی افزونه و قالب

شما می توانید با ثبت درخواست برنامه نویسی افزونه و قالب برای سرویس سیستم مدیریت محتوایی وب سایت خود آن را سفارشی نمایید .

درباره ما بیشتر بدانید