تیم برنامه نویسی سانی وب


تیم برنامه نویسی سانی از سال ۱۳۹۴ با ادغام کردن چندین تیم به صورت یک پارچه تاسیس گردید . ماموریت اصلی این تیم برنامه نویسی سامانه ها و وبگاه ها مالی و سیستم های آنالیز داده می باشد . تا به اینک تیم سانی وب توانسته با بهره گیری از جوانان نخیه و همچنین مجرب ایران بیش از ۵۰ سامانه در حوزه های مالی ، آنالیز داده ، هوش مصنوعی و.. طراحی و برنامه نویسی نماید .

طراحی و برنامه نویسی سانی وب
طراحی و برنامه نویسی سانی وب
طراحی و برنامه نویسی سانی وب
طراحی و برنامه نویسی سانی وب

تیم سانی وب از دیرباز تا به اینک

بیش از هزاران سال است که بشر در حال یافت روش هایی برای تسریع کردن وظایف روزمره خود می باشد . از این باب با پیشرفت تکنولوژی مخصوصا در زمینه فناوری اطلاعات بیشتر فعالیت کاربران به سمت خدمات آنلاین سوق پیدا نموده است . از این رو تیم سانی وب با شناسایی چشم انداز پیشرفت تکنولوژی در سال ها اخیر و همچنین تحلیل روند مشتریان و نیاز شرکت های بومی و غیر بومی ، به اجرا فعالیت ها در حوزه های مورد نیاز آن ها روی آورد . این حوزه ها خود دارای عمیق ترین بخش های اطلاعاتی می باشد و تیم سانی وب تنها بخش کوچکی از این موارد را محقق نموده است .

طراحی و برنامه نویسی سانی وب

ما عاشق کاری که میکنیم هستیم

ما همیشه با انواع پروژه هایی که انجام می دهیم افتخار می کنیم و همچنین با انگیزه هستیم. ما از کاری که انجام می دهیم لذت می بریم و از آن لذت می بریم.

بدون واسطه و مستقیم کار کنید

ما بدون واسطه و دست به دست شدن پروژه و به صورت انحصاری کار انجام می دهیم . ما بر این باوریم که پروژه شما اولین پروژه ماست پس خیلی شوق داریم

حل چالش داخل خون ماست

ما همیشه حل چالش را یکی از لذت بخش ترین کار های خود در تیم می دانیم . ما علاقه خواستی به یافتن راه کار ارزان قیمت و به صرفه در کنار قدرتمند است .

ما عاشق پروژه های جدید هستیم

ما همیشه خوشحال هستیم که یکبار دیگر می توانیم با پروژه های جدید و خلاقانه کسانی که به ما مراجعه می نمایند کار کنیم . بهترین راه حل در بین ایده ها  یافته می شود !

تلاش ما متوقف نمی شود

ما همیشه در حال به روز رسانی داده ها وعلم خود می باشم ، ما می توانیم اطلاعات و علم خود را برای هم افزایی با تیم های دیگر نیز اشتراک بگذاریم . ما یک تیم هستیم

ما یک تیم هستیم ..

ما همیشه فارق از جنسیت ، هوش ، وضعیت جسمانی پروژه های خود را تیمی انجام می دهیم . ما در کنار یک دیگر سانی وب شده ایم . همیشه در کنار هم