نمایندگان و همکاران

شروع موفقیت ...

بازار یابی آنلاین و کسب درآمد درصدی

تیم برنامه نویسی سانی وب افتخار همکاری با بیش از 500 نفر در زمینه بازاریابی مویرگی در بخش طراحی و برنامه نویسی سایت ، خدمات طراحی ، مارکتینگ و آموزش را دارد . در این سال ها با کمک دوستان و همکاران ما توانسته ایم درصد قابل توجه ای از بازار طراحی سایت را فتح و در این راه موفقیت ها روز به افزودن دست پیدا نماییم .

چگونه شروع شد ؟

کسب کار ما از دیرباز تا به اینک
شروع یک همیاری
1394
راه اندازی بخش طراحی
1395
بیش از 35 پروژه موفق
1396
اولین پروژه صرافی آنلاین
1397
طراحی بیش از 15 پروژه موفق
1398
راه اندازی وب سرویس قیمت ارز
1399
برنامه نویسی بیش از 32 پروژه موفق
1400
منتظرو خبر های خوب امسال هستیم
1401
موفقیت ادامه دارد
1402

شما هم دعوت به همکاری شده اید

برای عضویت باما در ارتباط باشید

مشاور های ما آماده هستند

021-77258732
Shape

ما به شما تعهد می دهیم

سوالات و ابهامات

با اطلاع انتخاب کنید ...

از مبلغ کل قابل پرداخت توسط کارفرما در پروژه های برنامه نویسی به صورت درصد پرداخت میشود .

درصد ها تعیین شده برای بازار یاب ها بر اساس نوع خدمات معرفی شده و کیفیت مشتری از نظر پرداخت و مسائل کاری محاسبه و پرداخت میشود . بازده این درصد از 5 تا 8 درصد برای سال 1400 می باشد که با توجه به وضعیت اقتصادی کشور مبلغ این درصد از 8 به 15 درصد تغییر یافته است . شایان به ذکر است این مقدار سقف پرداختی می باشد که بر اساس پروژه و کیفیت کار به شما پرداخت میشود . عدد سال 1401 : از 8 درصد الی 15 درصد می باشد.

شما کافی است رزومه خود را برای ما ایمیل یا با شماره 02177258732 داخلی 9 بخش نیروی انسانی تمام و وقت مصاحیه حضوری تنظیم نمایید . اگر هم در شهر های به غیر از شهر های دارای نماینده فعال در ایران می باشید می توانید به صورت جلسه آنلاین واتس آپ یا اسکایپ با بخش نیروی برگزار نمایید.

بله ، امکان کار به صورت پاره وقت و دور کاری نیز در این بخش برای شما امکان پذیر است.

مدارک و شرایط استخدام به شرح زیر می باشد
تکمیل فرم مصاحبه توسط کارشناس نیروی انسانی تیم سانی وب
اعلام وضعیت نظام وظیفه برای آقایان
بدون محدودیت سنی برای آقایان و خانم ها
بدون محدودیت زمان - موقت و پاره وقت ، تمام وقت
بدون محدودیت در محل زندگی
مدارک شخصی :
+ تاییدیه کد پستی به همراه کپی سند یا قولنامه ملکی درصورت اجاره
+ کپی کارت ملی و شناسنامه صفحه اول و دوم
+ اعلام شماره حساب بانک رسالت به نام فرد
+ دارای بودن موبایل ، لب تاب یا سیستم جهت ثبت اطلاعات مشتری
+ تکمیل فرم معرفی نامه محلی در تهران و شهرستان

تمام تسویه حساب ها بعد از اولین قسط پرداخت کارفرما (امضاء قرار داد) می باشد. درصد بر اساس مبلغ کل قرار داد در بخش برنامه نویسی و بخش های دیگر بعد از حذف هزینه ثابت کالا از سود محاسبه و پرداخت می شود.

تمام بخش های مشاوره ، قیمت گذاری ، عهد قرار داد و مسائل حقوقی و مالی به عهده تیم برنامه نویسی سانی وب می باشد . صرفا در قرار داد های شهرستان که به دلیل بعد مسافت امکان مراجعه حضوری کارشناسان تیم میسر نبوده نماینده به عنوان رابط تیم برنامه نویسی سانی وب بر اساس آموزش و تکمیل سوگند نامه خدمات رسانی به امضاء قرارداد از طرف اقدام به عمل می آورد.

سوگند نامه خدمات رسانی قرارداد محضری بین تیم برنامه نویسی سانی وب و بازار های فعال در شهرستان ها که براساس بعد مسافت امکان مسافرت کارشناسان دیگر میسر نمی باشد به امضا می رسد . شایان به ذکر است این قرار داد صرفا جهت شفاف سازی دوطرف از بعد قوانین و مقررات حقوقی قرار دادها می باشد .

هدف اصلی تیم برنامه نویسی سانی وب ارائه خدمات با بهترین کیفیت به تمام همکاران و همیاران خود می باشد . از این سو برای کسب رضایت و همچنین کمک های معیشتی مبالغی را به عنوان هدیه در بازده های مختلف حسب فعالیت های مثبت و روز افزودن کارشناسان به عنوان جوایز در نظر و به آن ها پرداخت می نماید .

شما هم دعوت به همکاری شده اید

برای عضویت باما در ارتباط باشید

مشاور های ما آماده هستند

021-77258732
Shape